GMap Module (3.0.0) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: Relationship
mk: Релација
