GMap Module (3.0.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Node
mn: Зангилаа
