GMap Module (3.0.0) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Remove
mr: काढा

en: Enable
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Node
mr: शाखा

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Address
mr: पत्ता

en: Route
mr: मार्ग
