GMap Module (3.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Blank
my: အလွတ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Address
my: လိပ်စာ
