GMap Module (3.0.0) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Blank
fa: خالی

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Filename
fa: نام فایل

en: Node
fa: محتوا

en: Separator
fa: جداکننده

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Drupal
fa: دروپال

en: Argument
fa: آرگومان

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Alignment
fa: تراز

en: White
fa: سفید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Relationship
fa: رابطه

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Route
fa: مسیر
