GMap Module (3.0.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Blank
ro: Gol

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Node
ro: Nod

en: Points
ro: Puncte

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Address
ro: Adresă

en: Week
ro: Săptămână

en: Original
ro: Originală

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Node settings
ro: Setările nodului

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Gray
ro: Gri

en: Relationship
ro: Relație

en: Blue
ro: Albastru

en: Route
ro: Rută

en: Do not use a relationship
ro: Nu folosiți o relație
