GMap Module (3.0.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Node
sq: Nyjë

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Gray
sq: Gri

en: Blue
sq: Blu
