GMap Module (3.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Remove
sr: Уклони

en: Enable
sr: Укључи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Route
sr: Рута
