GMap Module (3.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Remove
am: አስወግድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Route
am: ፈለግ
