GMap Module (3.0.2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Blank
he: ריק

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Filename
he: שם קובץ

en: Node
he: פריט תוכן

en: Separator
he: מפריד

en: Points
he: נקודות

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Address
he: כתובת

en: Week
he: שבוע

en: Argument
he: ארגומנט

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Macro
he: מאקרו

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Alignment
he: יישור

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: Relationship
he: יחס

en: Blue
he: כחול

en: Route
he: נתיב

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים
