GMap Module (3.0.2) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Blank
lv: Tukšs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Node
lv: Mezgls

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Address
lv: Adrese

en: Week
lv: Nedēļa

en: Argument
lv: Arguments

en: Original
lv: Oriģināls

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Disable mousezoom
lv: Atspējot peles tālummaiņu

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
lv: Atspējot ritināšanu kartes tālummaiņai

en: Default map settings
lv: Kartes noklusējuma iestatījumi

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
lv: Noklusējuma Google kartes centra koordinātes - garums un platums kā decimālskaitlis atdaliet ar komatu.

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: The default zoom level of a Google map.
lv: Noklusējuma Google kartes tālummaiņas līmenis

en: Default control type
lv: Noklusējuma kontroles tips

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: Map Behavior flags
lv: Mapes uzvedības karodziņš

en: @name : @title
lv: @name @title

en: Marker action
lv: Marķiera darbība

en: Perform this action when a marker is clicked.
lv: Kad noklišķinat uz marķiera veikt šādu darbību.

en: Open info window
lv: Atvērt info logu

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Alignment
lv: Novietojums

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Route
lv: Maršruts

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Yellow
lv: Dzeltens
