GMap Module (3.0.2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: None
ast: Nengún

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Node
ast: Noyu

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Gray
ast: Gris
