GMap Module (3.0.2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Filename
bn: ফাইলের নাম
