GMap Module (3.0.2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Do not use a relationship
bo: འབྲེལ་བ་སྤྱོད་མི་དགོས
