GMap Module (3.0.2) - en to et translation catalogue (67 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Enable
et: Luba

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Blank
et: Tühi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Filename
et: Failinimi

en: Node
et: Postitus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Points
et: Punktid

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Address
et: Aadress

en: Week
et: Nädal

en: Original
et: Originaal

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Disable mousezoom
et: Hiirega suurendamise keelamine

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
et: Hiirerullikuga kaardi suurendamise keelamine.

en: Location chooser
et: Asukoha valija

en: Disable dragging
et: Keela lohistamine

en: Disable keyboard
et: Klaviatuuri keelamine

en: Disable the keyboard shortcuts.
et: Klaviatuuri kiirklahvide keelamine.

en: Add scale control to map.
et: Lisa kaardile suurenduse nupud.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
et: Lisab kaardile suurenduse nupud vaikimisi asukohta.

en: Configure GMap settings
et: GMap-i sätted.

en: Lines
et: Jooned

en: Circles
et: Ringid

en: Fill color
et: Värv

en: Fill opacity
et: Läbipaistvus

en: GMap Location
et: GMap asukoht

en: Configure GMap Location settings.
et: GMap asukoha sätted.

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Controls
et: Nupud

en: The Latitude and Longitude of the centre of the map
et: Kaardi keskpunkti laius- ja pikkuskraad

en: Map width
et: Kaardi laius

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
et: Kaardi laius CSSi pikkusena või protsendina. Näited: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Alignment
et: Joondus

en: The current magnification of the map
et: Kaardi suurendus

en: Macro text
et: Kopeeritav kood

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: Relationship
et: Seos

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Route
et: Suund

en: Do not use a relationship
et: Ära kasuta relatsiooni

en: Yellow
et: Kollane

en: Choose latitude and longitude fields
et: Vali pikkus- ja laiuskraadi väljad

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: Thickness of line, in pixels.
et: Joone paksus pikslites.

en: Line style
et: Joone stiil

en: Polygon style
et: Hulknurga stiil

en: Displays rows as a map.
et: Kuvab read kaardina.
