GMap Module (3.0.2) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: User settings
fil: Ayos ng mga tagagamit
