GMap Module (3.0.2) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Week
ga: Seachtain

en: Javascript is required to view this map.
ga: Tá Javascript riachtanach leis an léarscáil seo a fheiceáil.
