GMap Module (3.0.2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Blank
hr: Prazno

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Address
hr: Adresa

en: Week
hr: Tjedan

en: Gray
hr: Siva

en: Relationship
hr: Odnos

en: Blue
hr: Plava

en: Go to URL
hr: Idi na URL
