GMap Module (3.0.2) - en to hu translation catalogue (173 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Blank
hu: Üres

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Node
hu: Tartalom

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Points
hu: Pontok

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Address
hu: Cím

en: Week
hu: Hét

en: Argument
hu: Argumentum

en: Purpose
hu: Cél

en: Original
hu: Eredeti

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Disable mousezoom
hu: Egérrel történő nagyítás letiltása

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
hu: A térkép egérgörgővel történő nagyításának letitása.

en: Google Map Initialize
hu: Google Map inicializálása

en: Default map settings
hu: Alapértelmezés szerinti térképbeállítások

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti szélessége CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti magassága CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
hu: Alapértelmezés szerinti középpont

en: Default zoom
hu: Alapértelmezés szerinti  nagyítás

en: The default zoom level of a Google map.
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti nagyítási szintje.

en: Default control type
hu: Alapértelmezés szerinti vezérlő stílus

en: Default map type
hu: Alapértelmezett térkép típus

en: Open info window
hu: Információs ablak megnyitása

en: Open link
hu: Hivatkozás megnyitása

en: Marker manager
hu: Jelölők kezelése

en: Maximum zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Marker defaults
hu: Jelölők alapértelmezés szerinti értékei

en: Minimum zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: or more markers
hu: vagy több jelölő

en: lines
hu: vonalak

en: Location chooser
hu: Címválasztó

en: Disable dragging
hu: Húzás kikapcsolása

en: Disable keyboard
hu: Billentyűzet tiltása

en: Disable the keyboard shortcuts.
hu: Gyorsbillentyűk tiltása.

en: Use AutoZoom
hu: AutoZoom használata

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
hu: Automatikusan beállítja a nagyítást úgy, hogy az összes jelölő látszódjon, amikor egy új jelölő létrejön.

en: Enable Overview Map
hu: Áttekintő térkép engedélyezése

en: Add scale control to map.
hu: Nagyítási / kicsinyítési gombokat ad a térképhez.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
hu: Nagyítási / kicsinyítési gombokat ad a térképhez az alapértelmezett pozícióban.

en: Insert Google Map macro.
hu: [gmap] segítségével Google Map makrókat lehet beilleszteni.

en: Create a macro
hu: Makró létrehozása

en: Configure GMap settings
hu: <em>Gmap</em> beállítások

en: Lines
hu: Vonalak

en: Circles
hu: Körök

en: Edit Info
hu: Információ szerkesztése

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Fill opacity
hu: Kitöltés átlátszatlansága

en: User locations
hu: Felhasználói helyszínek

en: Node locations
hu: Tartalmi helyszínek

en: GMap Location
hu: GMap helyszín

en: Macro
hu: Makró

en: Page header
hu: Oldalfejléc

en: Page footer
hu: Oldal lábléc

en: Text at the bottom of the user map.
hu: A felhasználó által készített térkép alján megjelenő szöveg.

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Markers per content type
hu: Tartalomtípusonkénti jelölők száma

en: Map Macro
hu: Térképmakró

en: Build a GMap macro
hu: Gmap makró készítése

en: Map id attribute
hu: Map id értéke

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Alignment
hu: Igazítás

en: The current magnification of the map
hu: A térkép aktuális nagyítása

en: Macro text
hu: Makrószöveg

en: White
hu: Fehér

en: Gray
hu: Szürke

en: Purple
hu: Bíbor

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Animation
hu: Animáció

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Route
hu: Útvonal

en: Do not use a relationship
hu: Ne használjon kapcsolatot

en: Yellow
hu: Sárga

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Choose latitude and longitude fields
hu: Ki kell választani a földrajzi szélesség és hosszúság mezőket

en: Latitude field
hu: Földrajzi szélesség mező

en: Format must be degrees decimal.
hu: A formátumnak tizedes fokban kell lennie.

en: Longitude field
hu: Földrajzi hosszúság mező

en: Marker handling
hu: Jelölő kezelés

en: By content type (for node views)
hu: Tartalomtípus szerint (tartalmi nézetek számára)

en: By term (for node views)
hu: Kifejezés szerint (tartalmi nézetek számára)

en: By user role (for user views)
hu: Felhasználói szerepkör szerint (tartalmi nézetek számára)

en: Use marker field
hu: Jelölő mező használata

en: Use single marker type
hu: Egy jelölő típus használata

en: Marker field
hu: Jelölőmező

en: Path to gmap_markers.js
hu: A gmap_markers.js elérési útja

en: Regenerate marker cache
hu: Jelölő gyorsítótár megújítása

en: Regenerate
hu: Megújít

en: Maximum initial zoom
hu: Legnagyobb kezdeti nagyítás

en: Line default style
hu: Alapértelmezés szerinti vonalstílus

en: MarkerManager settings
hu: MarkerManager beállítások

en: Disable Continuous Zoom
hu: Folyamatos nagyítás kikapcsolása

en: Enable extra marker events.
hu: További jelölő események engedélyezése.

en: Enable clickable shapes.
hu: Kattintható elemek bekapcsolása.

en: Thickness of line, in pixels.
hu: A vonal vastagsága képpontban.

en: Filled Polygons
hu: Kitöltött sokszögek

en: Line style
hu: Vonalstílus

en: Polygon style
hu: Sokszög stílusa

en: Javascript is required to view this map.
hu: A térkép megtekintéséhez Javascript szükséges.

en: Displays rows as a map.
hu: Sorok megjelenítése térképként.

en: Marker for %type
hu: %type tartalomtípushoz való jelölő

en: GMap markers
hu: GMap jelölők

en: GMap Marker
hu: GMAP jelölő

en: No Marker
hu: Nincs jelölő

en: Location block
hu: Helyszín blokk

en: Author block
hu: Szerző blokk

en: Letters
hu: Betűk

en: Go to URL
hu: Webcímre ugrás

en: Numbers
hu: Számok

en: Cluster
hu: Fürt

en: File gmap_strings.inc successfully created.
hu: A gmap_strings.inc fájl sikeresen létrejött.

en: Small Red
hu: Kis piros

en: Small Bright red
hu: Kis világospiros

en: Small Orange
hu: Kis naracs

en: Small Pale Yellow
hu: Kis halványsárga

en: Small Yellow
hu: Kis sárga

en: Small Pale Green
hu: Kis halványzöld

en: Small Green
hu: Kis zöld

en: Small Dark Green
hu: Kis sötétzöld

en: Small Flouro Green
hu: Kis világító zöld

en: Small Pale Blue
hu: Kis halványkék

en: Small Light Blue
hu: Kis világoskék

en: Small Blue
hu: Kis kék

en: Small Dark Blue
hu: Kis sötétkék

en: Small Purple
hu: Kis lila

en: Small Pink
hu: Kis rózsaszín

en: Small Bright Pink
hu: Kis világosrózsaszín

en: Small Brown
hu: Kis barna

en: Small White
hu: Kis fehér

en: Small Light Gray
hu: Kis világosszürke

en: Small Gray
hu: Kis szürke

en: Small Black
hu: Kis fekete

en: Small Blue (Alternate)
hu: Kis kék (alternatív)

en: Small Red (Alternate)
hu: Kis piros (alternatív)

en: Big Blue
hu: Nagy kék

en: Big Red
hu: Nagy piros

en: X marks the spot
hu: X jelzi a helyet

en: Line Vertex
hu: Csúcsvonal

en: Light Blue
hu: Világoskék

en: GMap views are not compatible with live preview.
hu: A GMap nézetek nem férnek össze az előnézeti funkcióval.

en: Highlight color
hu: Kiemelés szine

en: MarkerClusterer settings
hu: MarkerClusterer beállítások

en: Show Pan control
hu: Pásztázásvezérlő megjelenítése

en: View node map
hu: Térkép típusú tartalom megtekintése
