GMap Module (3.0.2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enable
km: បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ
