GMap Module (3.0.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Address
nn: Adresse

en: Week
nn: Veke
