GMap Module (3.0.2) - en to oc translation catalogue (83 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Node
oc: Nosèl

en: Separator
oc: Separador

en: Points
oc: Punts

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Address
oc: Adreça

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Disable mousezoom
oc: Desactivar lo zoom amb la mirga

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
oc: Desactivar l'utilizacion de la rodeta de la mirga per zoomar sus la mapa.

en: Google Map Initialize
oc: Inicializacion d'una Google Map

en: Default map settings
oc: Paramètres de mapa per defaut

en: Default center
oc: Centre per defaut

en: Default zoom
oc: Zoom per defaut

en: Default map type
oc: Tipe de mapa per defaut

en: Open info window
oc: Dobrir la fenèstra d'informacion

en: Lines per box
oc: Linhas per bóstia d'informacion

en: lines
oc: linhas

en: Location chooser
oc: Selector d'emplaçament

en: Disable dragging
oc: Desactivar la foncion "lisar"

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
oc: Suprimir la possibilitat per l'utilizaire de far "lisar" la carta. S'aquela foncion es desactivada, los acorchis de clavièr son implicitament desactivats.

en: Disable keyboard
oc: Desactivar lo clavièr

en: Disable the keyboard shortcuts.
oc: Desactivar los acorchis de clavièr

en: Enable Overview Map
oc: Activar la vista d'ensemble de la mapa

en: Click map
oc: Clicar sus la mapa

en: Lines
oc: Linhas

en: Edit Info
oc: Modificar l'Info

en: User locations
oc: Emplaçaments dels utilizaires

en: Node locations
oc: Emplaçaments dels nosèls

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
oc: Per apondre/modificar vòstre emplaçament sus la mapa dels utilizaires, <a href="@url">editatz vòstre emplaçament</a>.

en: This content type is not currently Location enabled.
oc: Actualament, aqueste tipe de contengut es pas configurat per Location (los emplaçaments)

en: Location map
oc: Mapa d'emplaçament

en: Author Location
oc: Emplaçament de l'Autor

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
oc: La largor de la mapa, en absolut o en percentatge CSS. Exemples : <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Macro text
oc: Tèxte de la macro

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Relationship
oc: Relacion

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Map Type Control
oc: Contraròtle del Tipe de Mapa

en: Do not use a relationship
oc: Ne pas utilizar de relacion

en: Yellow
oc: Jaune

en: Longitude field
oc: Camp longitud

en: Line default style
oc: Estil de las linhas per defaut

en: Title for clusters
oc: Títol pels regropaments

en: Enable extra marker events.
oc: Activar los eveniments suplementaris dels marcadors.

en: Enable clickable shapes.
oc: Activar las formas clicablas

en: Satellite: Standard satellite map.
oc: Satellit : mapa satellit estandarda.

en: Satellite view without street overlay. Internal name: G_SATELLITE_MAP
oc: Mapa satellit sens afichatge superpausat de las carrièras. Denominacion intèrna : G_SATELLITE_MAP

en: Satellite view with street overlay. Internal name: G_HYBRID_MAP
oc: Mapa satellit amb plan de las carrièras superpausat. Denominacion intèrna : G_HYBRID_MAP

en: Thickness of line, in pixels.
oc: Espessor de linha, en pixèls.

en: Javascript is required to view this map.
oc: Javascript es necessari a la visualizacion d'aquesta mapa.

en: User Map (<em>map/user</em>)
oc: Mapa dels Utilizaires (<em>mapa/utilizaire</em>)

en: Location block
oc: Blòt emplaçament

en: Letters
oc: Letras

en: Numbers
oc: Nombres
