GMap Module (3.0.2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Enable
os: Сиу кæн

en: None
os: Нæйы

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Filename
os: Файлы ном
