GMap Module (3.0.2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Field
se: Gieddi

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat
