GMap Module (3.0.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Node
sl: Vozlišče

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Week
sl: Teden

en: White
sl: Bela
