GMap Module (3.0.2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: Controls
ug: كونترول

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Yellow
ug: سېرىق
