GMap Polygon Field (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Stroke color
es: Color del trazo

en: Stroke weight
es: Anchura del trazo

en: Stroke opacity
es: Opacidad del trazo

en: Fill color
es: Color de relleno

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps
