GMap Polygon Field (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Stroke color
uk: Колір лінії

en: Stroke weight
uk: Товщина лінії

en: Stroke opacity
uk: Прозорість лінії

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google
