Google Map Static (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
