Google Map Static (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
id: Tidak lakukan apapun.

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum

en: Negate the condition
id: Negasikan kondisi
