Google Map Static (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
sv: Gör ingenting.

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret
