Google Map Static (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ

en: Negate the condition
th: จากเงื่อนไข
