Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
da: Gør intet.

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider

en: Negate the condition
da: Modvirk betingelsen
