Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
es: No hacer nada.

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas

en: Negate the condition
es: Negar la condición
