Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine
