Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
