Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása
