Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
ja: 何もしない。

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: Negate the condition
ja: 条件を反転する
