Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
ru: Ничего.

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие
