Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
tr: Birşey yapma.

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle

en: Negate the condition
tr: Koşulu tersine çevir.
