Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: Negate the condition
uk: Інверсія умови
