Google Map Static (8.x-0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
