Google Map Static (8.x-0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
pl: Nie rób nic.

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek
