Google Map Static (8.x-0.0-beta6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
it: Non fare niente.

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate

en: Negate the condition
it: Nega la condizione
