Google - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Logo
az: loqo

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
