Google - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Order
km: លំដាប់

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
