Gmap Store Locator (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Logo
hu: Logó

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Address
hu: Cím

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Store Name
hu: Bolt név

en: Order
hu: Rendelés

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Upload logo
hu: Logó feltöltése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
