Gmap Store Locator (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Logo
th: โลโก้

en: Address
th: ที่อยู่

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Order
th: เรียงตาม

en: City
th: จังหวัด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
