Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Order
af: Bestelling

en: Language code
af: Taalkode
