Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Logo
eo: Emblemo

en: Order
eo: Ordo

en: City
eo: Urbo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
